Києвом пройшлась гроза. Обійшлось без підтоплень, але є зламані дерева

Автор: Галина Ворона
16:15 21.06

Після вчорашньої жари сьогодні у Київ завітала літня гроза, яка супроводжувалась сильним громом, блискавками, дощем, а подекуди навіть поривами вітру і градом. Звісно, не обійшлось без поламаних дерев, але великої шкоди від негоди поки що не зафіксовано.

Києвом пройшлась гроза. Обійшлось без підтоплень, але є зламані дерева

Як повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА на вул. Академіка Грекова, 13, що в Шевченківському районі, дерево впало на дорогу.

Рятувальники КАРС “Київська служба порятунку” о 15:14 год приступили до роботи з прибирання поваленого дерева. За 10 хвилин проїжджу частину було звільнено.

Також рятувальники КАРС стежать за місцями можливих підтоплень на проїжджих частинах.

Так, наприклад, біля метро “Дорогожичі” на 15:10 год підтоплень не зафіксовано.

Киянам нагадують, що при виявленні місць підтоплень на проїжджій частині чи тротуарах слід звертатись до цілодобової диспетчерської “Київавтодору” за тел.: 284-74-19.

Телефон КАРС “Київська служба порятунку”: 430-37-13.

На жаль, поламане дерево на Грекова – не єдине. 

За даними “Київзеленбуду”, повідомлення про повалені та зламані дерева почали надходити о 15:29, після чого працівники підприємств почали розкряжовувати великі гілки та прибирати їх із проїжджих та пішохідних частин доріг.

Обстеження територій триває. Повна інформація про кількість пошкоджених дерев буде надана завтра. Дякуємо водіям, які дотримуються правил та паркують автомобілі у відведених для цього місцях. Це дозволяє не лише безперешкодно прибрати повалені дерева, а й береже ваше майно, а часом і життя!” – додали комунальники.

Читайте також: Під Києвом майже 10 годин гасили сміттєзвалище

Нагадаємо, перед початком грози комунальники почали чергування на місцях можливих підтоплень.

Великий Київ у Google News

підписатися