Киянин пропонує ремонтувати дороги, отримуючи плату за в’їзд з немісцевих авто – петиція

Автор: Любава Лисичкіна
22:45 23.03

Киянин пропонує організувати платний в’їзд до міста всім власникам автомобілів з іногородньою реєстрацією. Плату пропонує брати щодобово.

Киянин пропонує ремонтувати дороги, отримуючи плату за в’їзд з немісцевих авто – петиція

Про це ідеться на сайті петицій КМДА.

Автор петиції  пропонує  брати по 200 грн в’їзд+ 100 грн за добу. При необхідності можна застосовувати абонемент на тиждень або місяць із суттєвою знижкою.

Фіксацію оплати  киянин пропонує відзначати спеціальною наліпкою, а контроль за виконанням накласти на патрульну поліцію. Кошти направити в бюджет міста Києва для ремонту доріг та покращення благоустрою території міста. 

За словами Олександра Воробйова, який створив петицію, його ініціатива пов’язана з тим, що  останнім часом суттєво збільшився наплив автомобілів з усієї України до міста Києва, внаслідок чого виникає багато заторів, руйнування дорожнього покриття, ДТП за участі немісцевих водіїв.

Відомо, столична влада “шманатиме” маршрутки: порушників позбавлятимуть ліцензій на перевезення. Все це через те, що маршрутки не виконують карантинні правила перевезення пасажирів. 

До слова, столичному транспорту загрожують нові обмеження. У випадку погіршання епідемічної ситуації у місті, столична влада може повернутися до практики видачі спецперепусток.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...