Киянин подав до суду на Укрзалізницю, бо його потяг спізнився

Автор: Анна Ткаченко
15:14 24.11.2023

Чоловік вирішив скористатися послугами Укрзалізниці, щоб дістатися з Маріуполя до Києва. Але його потяг спізнився на майже три години. Він звернувся до суду, аби отримати компенсацію від перевізника.

Киянин подав до суду на Укрзалізницю, бо його потяг спізнився

Як вказується у рішенні Печерського районного суду Києва, потяг Маріуполь-Київ, який мав відбути з міста 24.08.2021 року о 17:16 і прибути до столиці о 07:11, запізнився на 2 години 28 хвилин. У задоволенні претензії чоловіка від 30.08.2021 року про сплату на його користь 61 гривні пені та 5 тисяч гривень моральної шкоди Укрзалізниця відмовила, передає Інформатор.

Чоловік звернувся до суду, щоб стягнути з Укрзалізниці 61 гривні пені та 10 тисяч гривень моральної шкоди. На підтвердження заявлених вимог пасажир надав копії:

  • посадочного документа,
  • листа акціонерного товариства “Українська залізниця” у відповідь на його звернення щодо фактичного часу запізнення потяга № 10Д Маріуполь-Київ,
  • листа акціонерного товариства “Українська залізниця” у відповідь на його запит про надання інформації,
  • листа акціонерного товариства “Українська залізниця” у відповідь на його претензію. 

Чоловіку відмовили у задоволенні позову. Його вимоги про стягнення 10 тисяч гривень моральної шкоди з Укрзалізниці не знайшли свого підтвердження.

“Отже, у задоволенні позову в цій частині слід також відмовити”, – вказали у суді. 

Нагадаємо, у метро Києва чоловік вчинив дрібне хуліганство. Він матюкався та плював на інших пасажирів. Це відбулося на станції “Либідська”. Порушника притягли до відповідальності та оштрафували.

 

Великий Київ у Google News

підписатися