У Києві судили чоловіка, який плювався в метро

Автор: Анна Ткаченко
11:15 21.11

У метро Києва чоловік вчинив дрібне хуліганство. Він матюкався та плював на інших пасажирів. Це відбулося на станції “Либідська”. Порушника притягли до відповідальності та оштрафували.

У Києві судили чоловіка, який плювався в метро
оренда квартири Київ

Про це пише Інформатор.

Як вказується у постанові Голосіївського районного суду Києва, чоловік перебуваючи у вагоні потягу на Оболонсько-Теремківській лінії станції метро “Либідська” вчинив дрібне хуліганство, а саме – плював на пасажирів та висловлювався нецензурною лайкою в їх адресу. Це викликало обурення. 

На судовому засіданні чоловік визнав свою вину. Він розкаявся у вчиненому.

“На підставі викладеного, врахувавши дані про особу, надходжу до висновку про необхідність притягнення його до адміністративної відповідальності за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення за вчинення ним адміністративного правопорушення, що посягає на громадський порядок та застосування відносно нього адміністративного стягнення у виді штрафу у максимальній межі, оскільки тільки таке стягнення буде необхідним і достатнім для запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами”, – вказали у суді.

Чоловіка визнали винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство). Його оштрафували на 119 гривень. Також з нього стягнуть на користь держави судовий збір – 536 гривень.

powerukraine

Нагадаємо, у метро Києва чоловік розбив термінал ПриватБанку через випадковий переказ коштів на допомогу ЗСУ.

 

Великий Київ у Google News

підписатися