Щоб не чекати нових смертей. Кияни збираються пікетувати КМДА на… велосипедах

Автор: Тетяна Сененко
12:48 31.03.2021

О 9:00 першого квітня велоспільнота збереться під будівлею КМДА. Серед організаторів велоспільнота “Київська сотка”. Велосипедисти обурені, що третій рік поспіль, 1 квітня, Київ піднімає швидкість на окремих вулицях до 80 км/год. Йдеться про проспект Шухевича, вулицю Набережно-Рибальську, Наддніпрянське шосе, Набережне шосе, Столичне шосе, вулиці Саперно-Слобідську та проспект Миколи Бажана.

Щоб не чекати нових смертей. Кияни збираються пікетувати КМДА на… велосипедах
оренда квартири Київ

Про це повідомляє Асоціація велосипедистів Києва.

Ще у 2018 році Київрада запровадила на цих на семи вулицях сезонне регулювання швидкості: з листопада до квітня швидкість обмежується до 50 км/год, у решту часу – до 80 км/год.

“Враховуючи дозволене підвищення до 20+2 км/год, місто фактично дає зелене світло водіям для швидкості 102 км/год! Така швидкість у місті є смертельно небезпечною. Закликаємо діяти на випередження і не чекати нових смертей!!“,- пишуть організатори акції.

Вони вимагають спочатку у Департаменту транспортної інфраструктури створити умови для вразливих учасників руху, а потім дозволять підвищувати швидкість.

Також серед вимог – дотримання зобов’язань декларації “Я за вело”. У рамках декларації, яка відблась до місцевих виборів у 26 містах. Так, кандидати на посади міських голів та до міськрад публічно задекларували свої наміри розвивати велотранспорт та сталу міську мобільність наступні 5 років у разі своєї перемоги на виборах 25 жовтня.

Читайте також: Нові штрафи за порушення ПДР вступили в дію: що очікує водіїв (ІНФОГРАФІКА) 

Нагадаємо, порушників ПДР будуть виявляти “фантомні патрулі”.

Великий Київ у Google News

підписатися