Кияни вимагають відновити рух Міської електрички за повним графіком

Автор: Галина Ворона
09:56 25.03

Кияни не можуть зрозуміти, чому у вихідні дні міська електричка курсує частіше, ніж робочі, коли кількість пасажирів у рази більша.

Кияни вимагають відновити рух Міської електрички за повним графіком

Про це йде мова у петиції №10488 “Відновити курсування Міської електрички (Борщагівка) в будні дні за повним графіком”.

Автор звернення Віталій Кучеренко звертає увагу, що  в ранковий час з Борщагівки курсує в будні дні 2 електрички: в 7:16, та в 9:02, тоді як в вихідні дні – 5 маршрутів з проміжком 30 хвилин.

Така сама ситуація в вечірній час в сторону Борщагівки – курсує 2 електрички, в той же час в вихідні дні – також 5 маршрутів.

Виникає питання чи доцільно пускати в вихідні дні 5 маршрутів, коли кількість пасажирів в десятки разів меньше, чим у будні дні, коли велика кількість людей прямує на роботу”, – додає автор петиції.

Читайте також: Електричка і кілька підвізних маршрутів. Киянин пропонує дешевий спосіб “вивезти” Троєщину

Нагадаємо, Київ потрапив до “червоної” зони 19 березня, а це  передбачає цілу низку додаткових карантинних обмежень. Зокрема, транспорт у столиці поки що вирішили не зупиняти, але дозволили перевозити пасажирів на 50% місць для сидіння, та й тих пускають лише через передні двері, через що кияни вистоюють величезні черги перш ніж дістатись на роботу та додому. Та й це не все – столична влада пригрозила ввести спецперепустки

Великий Київ у Google News

підписатися