Все як має бути. На Теремках знайшли незаконне кладовище тварин з штучними квітами і огорожами

Автор: Тетяна Сененко
17:51 14.05

Власників захоронених собак просять прибрати з могилок тварин огорожі,штучні квіти і хрести. Так, власникам тварин, які померли, нагадали про рішення Київради ще від 25 жовтня 2007 року N 1079/3912 “Про врегулювання питань утримання та поводження з собаками і котами в м. Києві”.

Все як має бути. На Теремках знайшли незаконне кладовище тварин з штучними квітами і огорожами

Світлини незареєстрованого цвинтаря тварин виклали у соцмережі.

У пункті №9 цього рішення вказано, що перед похованням потрібно отримати висновок ветеринара. До того ж у столиці діє реєстр домашніх тварин, де валсники собак чи котів можуть зареєструвати свого улюбленця.

Читайте також: На Дарниці знищать кладовище тварин – замість поховань Рижиків і Барсиків буде парк 

Найбільше мешканців Теремків обурив не лише сам факт поховань, а те, як прикрашають могилки собак і котів: тут і штучні квіти, і огорожі і навіть, чомусь, хрести.

“Неприйнятне захоронення своїх улюбленців з такими “почестями” в заборонених для цього місцях! Особливо на території природно-заповідного фонду. Прошу зрівняти кучки, прибрати огорожі і сміття і в мабутньому подібного не робити”, – написав киянин Сергій Слабоус.

Читайте також: Або самі, або комунальники. На Лівому березі зачистять “кладовища” тварин у зелених зонах

У коментарях під дописом знайшлися кияни, які обурилися такій позиції автора, проте інша частина підтримала обурення. Надіслано звернення до відповідальних служб вжити заходів, аби прибрати прикрашання на могилках тварин.

До слова, у Києві створять сучасний Центр захисту тварин та офіційне кладовище для домашніх улюбленців.

Великий Київ у Google News

підписатися