Або самі, або комунальники. На Лівому березі зачистять “кладовища” тварин у зелених зонах

Автор: Любава Лисичкіна
18:52 21.04

Причина – заборона на захоронення домашнів тварин в лісах, яку меншканці району регулярно порушують.

Або самі, або комунальники. На Лівому березі зачистять “кладовища” тварин у зелених зонах

Про це пише Kyiv Media з посиланням на Дарницьке лісопаркове  господарство.

Так, у соцмережах місцеві мешканці повідомили, що підприємство розвісило у зелених зонах оголошення з  проханням прибрати поховання тварин в лісопарковій зоні до 22 квітня 2021 року. Інакше незаконні поховання будуть прибрані силами лісопаркового  господарства .

Головний лісничий підприємства Юрій Дубів підтвердив, що справді лісівники розміщували такі оголошення. Причина – заборона на захоронення домашнів тварин в лісах, яку меншканці району регулярно порушують.  За словами Дубіва, кияни хоронять своїх домашніх улюбленців у лісах під деревами, поодиноко, інколи можна зустріти маскимум 3-5 могил в одному місці.

“Ми попереджаємо киян і часто розвішуємо такі оголошення, проте їх швидко зривають. Тварин можна хоронити на спеціальних кладовищах. І таке є поблизу Київської теплоелектроцентралі № 6. Але люди хочуть хоронити тварин біля дому. Часто роблять це вночі. А поті облаштовують ці могили надгробками“, – розповідає головний лісничий.

 Він також додав, що  чимало мешканців району підтримують комунальників  і незадоволені самовільними захороненнями. Адже усе це  розкладається, йде в ґрунт і воду.

До слова, на Київщині очікуються грози, град та заморозки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...