Кияни просять відновити транспортну розв’язку та лісопаркову зону біля метро”Лісова”

Автор: Любава Лисичкіна
22:46 08.06.2021

Зараз вхід в метро загороджений триметровим металевим парканом,  транспортна розв’язка для громадського трансорту знищена.

Кияни просять відновити транспортну розв’язку та лісопаркову зону біля метро”Лісова”

Про це ідеться у петиції №10618. 

За словами автора звернення, Олександа Ільченка,  декілька років тому до входу на станцію можна було під’їхати на тролейбусі, автобусі, маршрутному таксі, або пройтись пішки алеями чудового парку Кіото. А от зараз вхід в метро загороджений триметровим металевим парканом,  транспортна розв’язка для громадського трансорту знищена, її територія теж попала під забудову нікому не потрібного чергового ТРЦ.

“Щоб потрапити на зупинку тролейбуса чи автобуса потрібно подолати чималу відстань з перешкодами (вузькі проходи,розбиті сходи,витоптані газони парку Кіото). Ніхто не думає не тільки про зручності для пассажирів, літніх людей , матусь з дитячими візочками, людей з особливими потребами , але й про безпеку пасажирів. У випадку пожежі чи теракту з тієї ями перед входом на станцію метро зможуть вибратись не всі”, – вважає киянин.

Виходячи з того, що є інформація про  заборону будівництва торгово-розважального центру на метро “Лісова”,  було би доцільно:  

  • Відкрити для людей безпечний шлях до метро та громадського транспорту шляхом демонтажу зазначеного паркану та облаштувати на цьому місці зелену зону із пішохідними доріжками.
  • Розробити проект і побудувати зручну транспортну розв’язку для громадського транспорту, який привозить пассажирів з Лісового масиву, з Троєщини, з Биківні і Броварів на станцію метро «Лісова».
  • Відновити зруйновану частину парку Кіото.
  • Відновити зелені насадження в лісопарковому господарстві на ділянці отруєних і спалених сосен навпроти «БЛІЦ-ІНФО».
     

Крім цього автор зверненння до столичної влади виступає за те, щоб кошти на проведення зазначених заходів  були стягнуті із забудовника   і  “з тих непорядних чиновників , які підписували дозволи на це будівництво”.

Нагадаємо, група приватних компаній готова реставрувати будинок Сікорського.

Великий Київ у Google News

підписатися