Кияни просять нанести паркувальну розмітку в усіх дворах міста

Автор: Марія Супрун
19:27 10.02

Мешканці столиці просять нанести паркувальну розмітку у всіх київських дворах.

Кияни просять нанести паркувальну розмітку в усіх дворах міста

Про це йдеться у відповідній петиції на сайті Київради. Як зазначає автор документу, Олександр Зубченко, наразі з паркуванням у столичних дворах панує повний хаос – у більшості з них немає жодних знаків чи бодай розмітки.

У підсумку люди паркуються всупереч не тільки правилам дорожнього руху, а й елементарному здоровому глузду, не лише перешкоджаючи проходу маломобільних категорій населення – літнім людям, людям із інвалідністю на візках, матерям із дитячими візочками – а й унеможливлюючи проїзд транспорту комунальних та екстрених служб.

“На всі апеляції мешканців чи працівників відповідних служб у водіїв завжди стандартна «відмазка» – «а звідки мені знати, тут немає знаку чи розмітки, яка забороняє паркування, от я і поставив машину»”, – зазначає автор.

Також Зубченко додає, що так не має бути в столиці найбільшої європейської держави.

“Просимо зобов’язати обслуговуючі організації нанести на прибудинкових територіях відповідну дорожню розмітку. Не обов’язково розмічати кожне окреме машиномісце, але хоча б пофарбувати бордюри у відповідний колір та нанести забороняючу розмітку в тих місцях, де паркування прямо заборонено, бо заважатиме проїзду транспорту/проходу людей”, – йдеться у петиції.

Нагадаємо, раніше столичні рятувальники опублікували чергові фото з рубрики «Упс, через мене згоріла твоя квартира» та звернулись до київських водіїв, які паркуються на проїжджій частині.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...