Кияни повертаються з моря. Трасса Одеса-Київ стоїть у кілометрових заторах

19:32 29.06.2020

Через святкування Дня Конституції у українців було цілих три вихідних, тому люди масово, не зважаючи на карантин, поїхали на море, зокрема, в Одесу. У 30-кілометрових заторах стояли, коли прямували на курорт, а сьогодні повертаються і знов стоять – траса Одеса-Київ зупинилася у багатокілометровому заторі.

Кияни повертаються з моря. Трасса Одеса-Київ стоїть у кілометрових заторах Фото: Марина Романова, Українська служба інформації

Масштабне скупчення машин спостерігається в районі мосту через Хаджибейський лиман.

Як повідомляє патрульна поліція Одеської області, у зв’язку з великою кількістю транспорту, що виїжджає з міста Одеса в напрямку Києва через міст Хаджибейського лиману, рух здійснюється по двох смугах у напрямку міста Києва.

Фото: Українська служба інформації

Легковий транспорт, що рухається у напрямку Одеси, здійснює об’їзд мосту за наступним маршрутом: селище Болгарка – Зоряне – Паліївка – Алтестове.

Рух вантажних автомобілів буде здійснюватись окремим маршрутом за допомогою патрульних поліцейських.

Зазначимо, що не дивлячись на рекордну кількість нових випадків коронавірусу в Україні минулого тижня, а також застереження дотримуватись карантинних правил – пляжі та центральні вулиці Одесі були переповнені. Так виглядав центр міста 28 червня:

Як повідомлялося раніше, Україна – у зоні ризику через COVID-19. З 1 липня українців у ЄС не чекають.

Великий Київ у Google News

підписатися