Кияни можуть безкоштовно отримати саджанці для озеленення дворів

18:27 06.10.2020

З настанням осені Центр альтернативного озеленення Києва пропонує безкоштовно саджанці, які кияни можуть висадити у дворі свого будинку. 

Кияни можуть безкоштовно отримати саджанці для озеленення дворів

Як повідомляється на сторінці організації у Facebook, сіянці та саджанці можна буде отримати починаючи з 19 жовтня і до кінця місяця. А якщо дозволять погодні умови, то термін роздачі подовжать. 

Щоб отримати посадковий матеріал, необхідно заповнити відповідну форму. При цьому потрібно буде відповісти на декілька питань для перевірки елементарних знань, необхідних при висадці зелених насаджень. Допускається не більше п’яти неправильних відповідей. Можна також подивитися підказки.

Отримати садивний матеріал зможуть не лише мешканці десяти адміністративних районів Києва, але й сусіди для озеленення Києво-Святошинського, Вишгородського, Броварського та Бориспільського районів.

Списки тих, хто пройшов реєстрацію та може отримати садівний матеріал будут за посиланням. Деталі, а також локації, де будуть роздавати саджанці можна дізнатися на сторінці Центру у Facebook.

Нагадаємо, найдовшу алею сакур висадили у Дніпровському районі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...