Киянку у серіалі про Париж зобразили провінційною “хохлушкою”, що краде речі з магазину

20:05 23.12.2021

В американському комедійному телесеріалі одну з героїнь, киянку, зобразили в образі провінційної дівчини, що краде в магазині і боїться депортації на Україну.

Киянку у серіалі про Париж зобразили провінційною “хохлушкою”, що краде речі з магазину
Світлодіодне освітлення

Журналістка Катерина Лук‘яшко поділилася враженнями від перегляду серіалу “Емілі з Парижу” і відписала обурливу рецензію.

За словами дівчини, серіал  здавався  дуже легкою поживою для налагодження емоційного фону. Поки в серіалі не з’явився персонаж з України. Точніше, з Києва.

“Дуже провінційного вигляду дівчина Петра говорить правильною українською, вчить французьку та краде речі з магазину. І дуже боїться, що її можуть депортувати на Батьківщину. Вже 10 років живу у Києві, а жодної ” Петри” так і не зустріла”, –  зазначає журналістка.

На її переконання, досить образливо, що очима американських медіакріейторів, персонаж з України виглядає не краще, ніж типова “хохлушка” з москальських серіалів.  

Що відомо про фільм? 

Вже знято два сезони. Перший сезон серіалу, що складається з 10 серій, був представлений компанією Netflix 2 жовтня 2020 року. Другий сезон  було створено  у 2021 році.

Сюжет: маркетологиня з Чикаго Емілі Купер отримує роботу мрії в Парижі. Дівчина пірнає в нове захопливе життя, поєднуючи роботу з романтичними стосунками й пригодами із друзями.

До слова, виповнилося 60 років з дня прем’єри культового фільму «За Двома Зайцями».

Великий Київ у Google News

підписатися