Киянка знайшла голку на дні скляночки з морозивом

Автор: Тетяна Сененко
11:45 01.02

У Києві подружжя купило дві банки морозива і в одній з них знайшли шматок металу який схожий на голку. Киянка вчасно помітила знахідку та опублікувала допис у соцмережі, на нього відреагував виробник. І запевнив, що проведе службове розслідування.

Киянка знайшла голку на дні скляночки з морозивом

Виробник попросив у киянки фото чеку, проте вона його не забрала з собою. Також представники виробника морозива, у пакуванні якого знайшли шматок металу, уточнили, де жінка придбала десерт та чи було пошкоджене пакування.

“Представники торгової марки мені зразу відповіли і перепросили. Вибачення – це добре, але що за ситуація? Якби це їла дитина?. Коли вони запитали, я спеціально почала все передивлятися. Всяке буває, але нічого не знайшла. Це все було вже в упаковці”, – каже Яна Гаценко. 

Тоді до жінки  особисто приїхали представники виробника морозива. Вони забрали банку на експертизу та перепросили через неякісну продукцію

За словами адвокатів, у випадку неякісної продукції можна очікувати на компенсацію.

“Тут документи, покази свідків, фото, відео – це все є незалежними доказам. Можна компенсувати, як вартість продукту, тому що продукт неналежної якості і виробник має повернути кошти за його продаж. І якщо було якесь лікування, моральна шкода, ми можемо на неї розраховувати”, – каже Віталій Собкович.

Заступник керівника Управління Держпроспоживслужби у м. Києві Юрій Миркєєв розповів, що через неякісну продукцію вони можуть карати підприємців.

“Будуть застосовуватися заходи залежно від ступеня ризику життю та здоров’ю людини. Це може бути припис чи навіть рішення про тимчасове обмеження виробництва”, – каже Юрій Миркєєв. Головне, каже чоловік, щоб були докази неякісної продукції та не мовчати про проблеми, а одразу повідомляти до відповідних органів.

Нагадаємо, українська блогерка та телеведуча Леся Нікітюк раніше завітала до одного з київських ресторанів, але пообідати з задоволенням не змогла, бо у її страві виявився шматочок скла, досить “солідних” розмірів.

Читайте також: Шубовснуло з рук. Чи потрібно платити за розбитий посуд в ресторані?

Нагадаємо, раніше відомий танцівник та хореограф Влад Яма потрапив під крапельницю після вечері з друзями у ресторані – там зробили помилку, яка могла коштувати життя.

Великий Київ у Google News

підписатися