Киянка пропонує створити автобусний маршрут “метро Академмістечко – Софіївська Борщагівка – Святопетрівське”

Автор: Любава Лисичкіна
22:46 25.02

Відповідна петиція оприлюднена в розділі електронних петицій на сайті Київської міської ради.

Киянка пропонує створити автобусний маршрут “метро Академмістечко – Софіївська Борщагівка – Святопетрівське”

Як  ідеться  у тексті звернення на сайті петицій, за останні 5 років кількість населення в Софіївській Борщагівці і Святопетрівському зросла в рази, а нормальний громадський транспорт відсутній.

За словами авторки петиції, Інни Жолуденко,  такий  маршрут  дозволить пересісти власникам автівок на міський транспорт,  що призведе до зменшення кількості автомобільних поїздок, і, як наслідок, знизить рівень заторів.

Киянка наголошує, що зараз люди користуються послугами приватних перевізників (маршрутками).  Маршрутки переповнені, а це  впливає на безпеку перевезень. Також маршрутки  важкодоступні та некомфортні  для  маломобільних груп  населення, тобто  інвалідів, матерів з дітьми тощо.

Жолуденко зауважує, що в Софіївській Борщагівці і у Святопетрівському обмежена кількість дитячих садочків та загальноосвітніх шкіл, але в той же час переважну кількість населення складає саме молодь і молоді родини з дітьми. Людям  доводиться  добиратися до міста в переповнених маршрутках, що за словами авторки петиції,  є неабияким випробуванням.

Наразі петиція зібрала вже понад тисячу підписів. Нагадаємо, для розгляду петицію має підтримати 10 тис осіб протягом 90 днів. Тільки після цього  ініціатива буде розглянуту  відповідальними особами при можливості виконані, та  буде надана офіційна відповідь.

До слова, в розділі електронних петицій на сайті Київської міської ради оприлюднено петицію, автор якої вимагає заборонити діяльність партії ОПЗЖ в Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...