Нова петиція вимагає заборонити діяльність партії ОПЗЖ в Києві

Автор: Любава Лисичкіна
19:44 22.02

В розділі електронних петицій на сайті Київської міської ради оприлюднено петицію, в якій киянин закликає заборонити діяльність партії в столиці.

Нова петиція вимагає заборонити діяльність партії ОПЗЖ в Києві

Як ідеться у  тексті петиції, зареєстрованої 18 лютого Олександром Радковським, депутати  Київської міської ради  мають звернутися до Міністерства юстиціі України з вимогою заборонити політичну партію «Опозиційна платформа «За Життя».

Серед причин, названих автором петиції,  загравання членів партії  з країною агресором,  проросійська та українофобська ідеологія партії та риторика її очільників, діяльність партії, яка  несе загрозу національній безпеці та цілісності України. 

На даний час петиція набрала всього 39 осіб. Нагадаємо, для розгляду петицію має підтримати 10 тис осіб протягом 90 днів. Тільки після цього  ініціатива буде розглянуту  відповідальними особами при можливості виконані, та  буде надана офіційна відповідь.

Нагадаємо, крім закриття трьох каналів, президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 19 лютого щодо санкцій проти ряду осіб, в тому числі Віктора Медведчука.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...