Киянам пояснили, навіщо містом бігають собаки-роботи

Автор: Оксана Тупальська
14:45 11.04.2023

Собаки-роботи не конкурують з живими пухнастиками та виходять на вулиці Києва із заздалегідь продуманою місією. Про це розповів голова Деснянської адміністрації Дмитро Ратніков.

Киянам пояснили, навіщо містом бігають собаки-роботи

Електронні тварини проходять випробування перед відправкою на деокуповані території та на фронт. Псів-кіберів раніше вже помічали біля КПІ та на лівому березі Києва. 

“Від самого початку війни наші деснянські хлопці готують та адаптують надсучасні технологічні рішення для виконання військових місій на лінії фронту. Звісно, не скажу, як і де саме. Та життя не стоїть на місці. Розумні електронні друзі поступово стануть нашими помічниками у мирному житті, що абсолютно точно настане після Перемоги України!”, – розповів Ратніков.

Як можна побачити зі світлини, електронний собачка слухняний та виготовлений у патріотичному жовтому кольорі. І бігає не гірше за місцевих київських псів.

Раніше “ВК” розповідав, що армія США обіцяла передати Україні одного з двох своїх собак-роботів Spot для знешкодження мін та інших боєприпасів. Вартість такого робо-пса трохи більше $70 000. А ще восени 2020 року дослідницька група Брістольського університету спільно з українськими фахівцями вперше випробували на території зони відчуження так званого робота-пса – автономного робота Boston Dynamics «SPOT».

Великий Київ у Google News

підписатися