Киян запрошують на квест у Музей історії туалету: деталі

Автор: Тетяна Сененко
20:17 19.04

До дня охорони пам’яток історії та культури, який щорічно відзначається 18 квітня, «Музей історії туалету» влаштував для киян надзвичайно цікавий квест під назвою «Стара фортеця. Upgrate».

Киян запрошують на квест у Музей історії туалету: деталі

Назва квесту тісно пов’язана з історією цього оригінального та єдиного в Європі музею, який знаходиться в пам’ятці архітектури Башті №5, яку ще називають Інтендантською.

“Музей Історії туалету підготував киянам, які цікавляться історією нашого міста, 4 годинну квест-прогулянку з дотриманням карантинних вимог. Її мета — перевірити знання сучасного та старовинного Печерська, знайти таємні коди, приховані на фортифікаційних спорудах, а також розгадати старовинні таємниці і загадки, пов’язані з Фортецею. Окрім дослідження історії міста, учасники квесту мали можливість прогулятися весняним Печерськом, зробити фотографії на фоні старовинної архітектури та отримати яскраві враження”,  – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Київська фортеця є однією з найбільших кам’яно-земляних фортець Європи. Її частинами є такі роз’єднані сьогодні між собою споруди, як Києво-Печерська Лавра, Мистецький Арсенал, Завод “Арсенал”, круглі башти в районі бульвару Лесі Українки.


Для переможців квесту «Музей історії туалету» підготував також незвичні сувеніри та невеличкі подарунки та облаштував фото-зону.

Про розклад наступних квестів «Стара фортеця. Upgrate» можна дізнатися на офіційному сайті музею.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...