Киян запрошують на авторську екскурсію виставкою “Мальована історія Майдану”

Автор: Галина Ворона
16:57 18.02.2022

19 лютого у Києві відбудеться екскурсія вуличною виставкою “Мальована історія Майдану”, створеною на основі графічного роману відомого художника Олександра Ком’яхова “ТАТО”.

Киян запрошують на авторську екскурсію виставкою “Мальована історія Майдану”
оренда квартири Київ

Про це повідомляється на сайті Музею Майдану.

Виставка “Мальована історія Майдану” розповідає про ключові етапи Революції Гідності через історію київської сім’ї. Герої проходять через випробування, які довелось подолати тисячам майданівців. Обставини, у які вони потрапляють, побут наметового містечка, сотні деталей відтворені з документальною точністю.

Анотації з історичними екскурсами та фактами, хронологія подій, ілюстративний супровід дозволять зануритись у контекст Майдану, краще зрозуміти хід його історії.

“Хотілося, щоб локації були відповідні. Я довго сюжет перекроював, щоб він відповідав подіям: коли сніг випав, коли те-то відбулося… Я шукав ці локації на фотографіях, з’ясовував, коли туди якийсь автобус прибував, де там який намет стояв. Екскурсія буде цікавою і для тих, хто брав участь у Революції Гідності, і для непричетних до Майдану. Сподіваюся, історія “ТАТО” залишить відчуття поваги та спонукатиме до осмислення Революції Гідності”, – розповідає Олександр Ком’яхов.

Під час авторської екскурсії Олександр Ком’яхов розповість про героїв графічного роману – вигаданих і реальних, про те, як створював збирані образи. та які правдиві історії за ними стоять, художню і документальну складову проєкту, секрети реконструкції деталей наметового містечка та інших важливих локацій Майдану, зображених у графіці, навігацію виставкового проєкту і навчить «подорожувати» сюжетом твору.

  • Дата і час: 19 лютого, 12:00.
  • Тривалість екскурсії – 45 хвилин.
  • Місце: майдан Незалежності, навколо Монументу Незалежності, м. Київ.

На екскурсію запрошуються дорослі і діти.  Участь – безкоштовна, за реєстрацією. Кількість місць у групі обмежена.

Організатор – Національний музей Революції Гідності.

Читайте також: Музей Майдану запрошує на безкоштовні екскурсії у лютому (РОЗКЛАД)

Нагадаємо, у Києві цими вихідними вшанують героїв Небесної сотні ходою пам’яті та запалять Промені Гідності. 

Великий Київ у Google News

підписатися