Киянин створив найбільшу в Україні експозицію з сірників (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
14:51 04.12.2021

Михайло Горбаток,32-річний киянин з діагнозом «дитячий церебральний параліч», встановив національний рекорд. Майстер власноруч створив найбільшу в Україні експозицію з сірників з оздобленням природними матеріалами та став рекордсменом у категорії «Сила волі».

Киянин створив найбільшу в Україні експозицію з сірників (ФОТО)

Про це повідомила представниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова

В експозиції відтворена українська хата з подвір’ям, на якому розташована криниця-журавель та пасіка. Загальна кількість використаних сірників – майже 13 тис.

Для тину довкола подвір’я була використана лоза, дах хати, сараю та вуликів покритий соломою. Двері та ставні на вікнах відчиняються.

Це вже другий рекорд Михайла Горбатка, який має 1 групу інвалідності. У 2015 році був зареєстрований його перший рекорд – модель автомобіля з 6000 сірників.

Цікаво, що це – точна копія (завдовжки 70 см) фури DAF, усі 10 коліс та кермо обертаються, двері відчиняються, усе точно аж до дрібних деталей, наприклад, замка заднього борту, двірників та номерних знаків. 

читайте також: Дивовижні, красиві, зворушливі. На Подолі працює виставка фіалок (ФОТО) 

Нагадаємо, до Міжнародного дня боротьби з корупцією, що відзначається 9 грудня, Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI) в Україні та Національний художній музей вирішили привернути увагу українців до проблеми корупції та відкрити мистецьку антикорупційну виставку Corruptionism.

Великий Київ у Google News

підписатися