Киян просять потерпіти через цілодобове будівництво поблизу залізничної станції “Райдужний”

Автор: Галина Ворона
16:22 23.05

У столиці цілодобово ведуть роботи з влаштування прямого проїзду з Подільського мостового переходу в напрямку вул. Оноре де Бальзака та спорудження тунелю під залізничними коліями поблизу залізничної станції “Райдужний”. Столична влада перепрошує за тимчасові незручності та шум, який може турбувати мешканців сусідніх із будівництвом будинків під час комендантської години, і просить із розумінням поставитись до цієї ситуації, оскільки роботи необхідно завершити у стислі терміни.

Киян просять потерпіти через цілодобове будівництво поблизу залізничної станції “Райдужний”
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Як зазначається, виконання робіт на цій ділянці стратегічно важливо для продовження робіт із будівництва Подільського мостового переходу та лінії метрополітену.

У Департаменті пояснюють цілодобову роботу будівельної техніки на об’єкті “вікнами”, які надає АТ “Укрзалізниця”, та комплексом робіт, який наразі виконується. Зокрема, на об’єкті зупиняють рух потягів між залізничними станціями “Почайна” і “Київ-Дніпровський”, знімають напругу в контактній мережі, демонтують колії тощо.

Читайте також: Відеоревізія Подільсько-Воскресенського переходу – коли вже той міст на Троєщину? 

Нагадаємо, рух приватного автомобільного транспорту Подільським мостовим переходом обіцяють запустити після завершення будівництва доріг від Русанівських садів до вулиці Вершигори та проспекту Шухевича.

Великий Київ у Google News

підписатися