Киян кличуть на масове прибирання міста від сміття. Що з собою брати

08:59 17.09.2020

19 вересня весь світ об’єднається навколо проблеми засмічення природи. Люди зі 180 країн вийдуть у цей день на прибирання, щоб зробити світ трошки кращим. В рамках «Всесвітнього дня прибирання 2020», киян також запрошують долучитися акції.

Киян кличуть на масове прибирання міста від сміття. Що з собою брати

Як повідомляє голова ГО “Єдина Планета”, зоозахисник Павло Вишебаба, у Києві прибирати будуть захаращену територію Екопарку “Осокорки”.

Всіх небайдужих будуть чекати 19 вересня о 10:00 за адресою проспект Петра Григоренка 40 (біля газової заправки за Епіцентром).

“Візьміть з собою маски, перчатки та гарний настрій! Пакети, мішки, роздільне збирання та нетворкінг з чудовими людьми забезпечуємо!”, – зазначають організатори.

Крім того, Київ також розпочне осінній сезон толок разом із World Cleanup Day 2020. 19 вересня у кожному районі столиці відбудеться прибирання територій: скверів, парків, витоків річок, берегів озер.

Цієї суботи «Київзеленбуд», районні КП УЗН, КП «Плесо» та громадські організації планують провести понад 15 прибирань зелених зон. Прибирання відбуватимуться з урахуванням карантинних норм і соціальної дистанції.

Графік проведення та контакти організаторів – за посиланням.

Читайте також: Сміттєві контейнери в Києві нанесли на інтерактивну карту

Зазначимо, що за рік у Києві утворюють понад мільйон тонн відходів. Більшість із них вивозять на сміттєзвалища. Але замість того, щоб погіршувати екологію, сміття можна переробляти та використовувати. Роздільний збір відходів в столиці стартував наприкінці липня 2019 року. У дворах житлових будинків встановили 2600 окремих контейнерів. Крім того, почали встановлювати контейнери-“дзвіночки” – локації можуть вибрати мешканці міста.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...