Квитки на експрес до Борисполя дорожчають – коли і скільки доведеться платити

Автор: Галина Ворона
14:10 09.12.2021

З 10 грудня 2021 року пасажири більше платитимуть за квитки у поїзди. Найбільш відчутним здорожчання буде у експресі до Борисполя.

Квитки на експрес до Борисполя дорожчають – коли і скільки доведеться платити

Як пояснили в “Укрзалізниці”, здорожчання буде через збільшення комісійного збору при купівлі, поверненні та резервуванні квитків.

За даними перевізника, востаннє цей збір переглядали у 2019 році.

Так, з 10 грудня 2021 року зазначений фіксований збір буде складати 30 грн замість 22 грн.

Також комісійний збір – 20 грн – буде включено до вартості квитків на експрес Київ – аеропорт Бориспіль. Таким чином, починаючи з завтрашнього дня квитки на експрес коштуватимуть 100 грн.

Попри те що зміна вартості квитків для пасажирів буде вкрай незначною – в середньому збільшиться лише на 3 %, для АТ “Укрзалізниця” таке підвищення дасть орієнтовно 6 млн гривень на місяць додаткових доходів, які буде скеровано вдосконалення систем продажу та інші потреби”, – кажуть у компанії.

Також залізниця зменшує розмір комісійного збору за резервування квитків для групових замовлень. Відтепер вартість резервування місць в разі бронювання квитків для групи більше 30 осіб становитиме 50 гривень (було 80) з дорослого пасажира та 35 гривень (було 40) з осіб віком до 18 років.

Це повинно стати стимулом для розвитку внутрішнього туризму.

Читайте також: “Укрзалізниця” додала можливість онлайн-замовлень групових квитків: інструкція

Нагадаємо, стартував продаж квитків на всі поїзди нового графіка “Укрзалізниці”.

Великий Київ у Google News

підписатися