Квіткові вихідні: у Ботсаду пройде виставка-ярмарок екзотичних рослин

Автор: Любава Лисичкіна
23:51 12.10.2023

Плануються екскурсії до «Великої купольної оранжереї» та по експозиційних ділянках НБС і майстер-класи: «Виготовлення ароматичних оберегів, пряних приправ тощо».

Квіткові вихідні: у Ботсаду пройде виставка-ярмарок екзотичних рослин
Світлодіодне освітлення
Як повідомили у Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка НАН України, виставка-ярмарок пройде 14-15 жовтня 2023 року.
  
Під час заходу планується реалізація насіння, плодів та посадкового матеріалу екзотичних рослин:
  • тропічних (бегонії, банани, ананаси, фікуси різних видів, орхідеї, бромелієві тощо),
  • квітниково-декоративних,
  • хвойних, плодових, ягідних, овочевих, лікарських, пряно-ароматичних, технічних, медоносних, ефіроносних, енергетичних, сидеральних та ін.
 
Організатори також обіцяють презентацію оригінальної продукції з різних видів нових і нетрадиційних плодових культур (кизил, айва, хеномелес та ін. – понад 35 найменувань), пряних, ефіроносних та лікарських трав (фіточаї, приправи, напої) та інші хенд мейд ласощі.
Передбачається дегустація оригінальної продукції.
 
У Вернісажі братимуть участь Фундація Жінок Пасічниць України, які презентуватимуть оригінальну продукцію бджільництва, що можна буде дегустувати та придбати.
 
Під час роботи виставки буде організовано круглі столи, де можна отримати консультацію фахівців з вирощування, догляду та використання екзотичних рослин. Також заплановані  екскурсії до «Великої купольної оранжереї» та по експозиційних ділянках НБС і майстер-класи: «Виготовлення ароматичних оберегів, пряних приправ тощо».
 
Частина коштів з продажу продукції буде перерахована на допомогу ЗСУ.
 
Регламент заходу: 10:00 – 17:00.
Місце проведення: корпус №6 та Стара купольна оранжерея.
 
Проїзд: по навігатору до вул. Садово-Ботанічна, 1 або від станції метро “Печерська” автобусом № 62 чи тролейбусом №14 до кінцевої зупинки “Ботанічний сад”.
 

Великий Київ у Google News

підписатися