Квартири у передмісті користуються попитом більше, ніж у Києві: ціни на нерухомість

 Інтерес до житла в передмістях Києва останнім часом значно зріс, повідомляє Delo.ua.

За словами президентки Асоціації фахівців з нерухомості України Олени Гайдамахи, попит на житло в передмісті наразі перевищує попит у столиці. А у порівнянні з останніми роками Київ відстає від Київської області. Навіть незважаючи на те, що Буча та Ірпінь зазнали важких наслідків від окупації, зараз попит на житло в цих містах значно вищий, а будівництво відновилося активніше.

” Ціни в передмісті вже перевищили довоєнні показники, тоді як вартість квартир у Києві ще не досягла рівня 2021 року”, – пояснила експертка.

Директорка з розвитку ЛУНу Олена Унаньян зазначає, що ціна квадратного метра в Києві зараз становить 1270 доларів, а в новобудовах у прилеглих містах і селах – близько 900 доларів.

За інформацією ЛУНу, найдешевші квартири наразі можна придбати у Гостомелі, де квадратний метр коштує 697-778 доларів, а найдорожчі – у Софіївській та Петропавлівській Борщагівці, де вартість квадратного метра перевищує 1000 доларів.

Ціни на квартири на вторинному ринку:

  • Гостомель: однокімнатна – 25 000 доларів, двокімнатна – 43 000 доларів
  • Буча: однокімнатна – 34 000 доларів, двокімнатна – 50 000 доларів
  • Ірпінь: однокімнатна – 35 000 доларів, двокімнатна – 54 000 доларів
  • Вишневе: однокімнатна – 42 500 доларів, двокімнатна – 62 000 доларів
  • Бровари: однокімнатна – 43 500 доларів, двокімнатна – 58 500 доларів
  • Вишгород: однокімнатна – 45 000 доларів, двокімнатна – 59 000 доларів
  • Софіївська Борщагівка: однокімнатна – 45 600 доларів, двокімнатна – 70 000 доларів
  • Петропавлівська Борщагівка: однокімнатна – 53 300 доларів, двокімнатна – 71 000 доларів

До слова, яка ціна на оренду квартир у столиці.