Фото дня. Вражаюча охорона концерту “Квартал-95” від ФОПів

18:13 22.12.2020

Сьогодні в центрі столиці знову проходить акція українських підприємців SaveФОП. Після Майдану учасники мітингу пройшлися на Банкову, а тепер попрямували у бік Палацу Україна, де сьогодні відбудеться концерт студії “Квартал-95”, але тут на них вже чекають правоохоронці та нацгвардійці.

Фото дня. Вражаюча охорона концерту “Квартал-95” від ФОПів Фото: Telegram-канал Klymenko Time

Фото неймовірної кількості правоохоронців навколо Палацу “Україна”, опубліковано у Telegram-каналі Klymenko Time.

“Так концерти у нас в країні ще не охороняли – під палацом “Україна”, де сьогодні проходить концерт “95 кварталу”, велика кількість правоохоронців. Все тому, що туди прямують учасники акції SaveФОП, куди їх веде лідер і організатор руху Сергій Доротич”, – йдеться у повідомленні.

Раніше Доротич заявляв, що підприємці будуть звертатися до друзів та колег Зеленського, щоб вони вжили заходів.

Концерт був запланований на 19:00. Наразі, акція представників бізнесу вже проходить біля Палацу, повідомляє “ВК”. Люди також прямують на виступ.

Фото: Великий Київ

Нагадаємо, сьогодні, 22 грудня, через мітинг підприємців поліція перекрила низку вулиці у центрі столиці. Тисячі підприємців знову вийшли на Майдан (ФОТО).

Попередня акція протесту ФОПів відбулася 15 грудня. На Майдані Незалежності підприємці хотіли поставити намети, але між учасниками акції та правоохоронцями сталися сутички.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин