Купа силовиків та водолази: як шукають нападників на Сергія Шефіра (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
20:10 23.09.2021

Поліція Київщини разом із Нацгвардією та працівниками ДСНС зараз обстежують понад 430 гектарів лісу та відпрацьовують найближчі до місця скоєння злочину населені пункти. Працівники ДСНС розпочали огляд найближчих водойм, підключилися водолази.

Купа силовиків та водолази: як шукають нападників на Сергія Шефіра (ФОТО)

Як повідомили у поліції, оперативники опитують свідків, перевіряються можливі шляхи відходу стрілка, відпрацьовуються транспортні засоби, які пересувались у радіусі місця скоєння злочину.

Вилучені з місця події гільзи скеровано для проведення відповідних експертиз. Продовжується також детальне обстеження експертами автомобіля потерпілого.

Нагадаємо, 22 вересня, в Обухівському районі Київської області, близько 10:20 години, було здійснено обстріл автомобіля, в якому їхав перший помічник Президента України Сергій Шефір. Раніше Шефір вперше прокоментував обстріл своєї автівки.

Президент Володимир Зеленський, який знаходився у Нью-Йорку на Генасамблеї ООН, у відповідь на обстріл записав відео, у якому сказав, що передавати “привіт” пострілами з лісу по автомобілю його друга – це слабкість, та обіцяв “сильну” відповідь.

Великий Київ у Google News

підписатися