Куди поділись водії та що відбувається з таксі – пояснюємо

15:12 13.05.2020

Міська влада дозволила працювати бізнесам, але до них ще якось треба доїхати. Здавалося б, єдиним варіантом є таксі, але водіїв стало значно менше.

Куди поділись водії та що відбувається з таксі – пояснюємо

Чому так відбулось, пояснює The Page. 

“Великий Київ” вибрав для вас найголовніше. Спробуємо разом зрозуміти, що ж відбувається з таксі зараз. 

Отож, транспорт працює лише за спецперепустками

12 травня такого транспорту стало ще більше на три маршрути, але для “звичайих” людей це нічого не означає, адже перепусток у них немає.

Єдиним способом пересування в таких умовах може бути власний автомобіль, таксі або велосипед. 

Але навіть і таксі, виявляється, більше не варіант, адже багато водіїв виїхали з Києва або перекваліфікувалися.

Представник Асоціації відповідальних перевізників Александр Дяченко пояснює, що ціна на таксі прив’язана до попиту, а водіїв стало значно менше.

Вони або виїхали з Києва, коли замовлень через карантин стало у декілька разів менше, або перекваліфікувалися та знайшли іншу роботу.

Ціни на таксі

Дяченко розповідає, що за його даними, ціни на таксі упродовж місяця і так впали нижче за собівартість, щоб хоч якось стимулювати киян користуватись послугами перевізників. 

А коли бізнеси відкрили – попит зріс, але задовольнити його нікому. 

Як з цим справляються сервіси таксі

Співзасновник та операціний директор сервісу таксі Uklon Сергій Смусь розповів, що служба ввела новий алгоритм гнучкого ціноутворення.   

Операційний директор пояснив, що “завдяки гнучкому алгоритму ціноутворення у непікові години ви зможете виїхати за вартістю, зниженою на 10-15%. Ви їдете трохи пізніше/раніше, але водочас дешевше”. 

Вихід на докризовий рівень очікуємо після повноцінного запуску кафе, ресторанів, кінотеатрів та торгово-розважальних центрів”,

– каже він. 

Регіональний менеджер сервісу таксі Bolt в Україні Тарас Потічний розповідає що коли водіїв знову стане достатньо, то ціни почнуть знижуватись і наблизяться до базового тарифу. 

Такси-сервис Bolt (ex-Taxify) запустился в Одессе, предлагая ...

Підвищення ціни відбувається ситуаційно і може залежати від багатьох факторів. За таких умов причиною зростання стало послаблення карантину, коли відкрилос багато магазинів, ресторанів, салонів краси та перукарень, а роботу громадського транспорту не відновили”.

Пресслужба сервісу таксі Uber що повідвищення цін не є запланованою. 

Uber і «Таблеточки» влаштовують благодійну акцію для допомоги ...

У періоди високого попиту додаток Uber може застосовувати динамічні ціни. За таких умов звичайна ціна збільшується за допомоги коефіцієнта, який відображається для користувача в застосунку перед замовленням поїздки”,

– розповіли в Uber.

Читайте також: Завтра все повториться. Чому Києву треба метро

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...