Куди піти на вихідних: розпочалась реєстрація на безкоштовні екскурсії про історію міста і гастрономічні шедеври

Автор: Галина Ворона
12:29 09.02.2023

Найближчими вихідними киян та гостей міста запрошують на безкоштовні прогулянки столицею “Київ історичний” та “Київ гастрономічний”. Кількість учасників обмежена, а попит чималий, тож охочим відкрити для себе щось нове варто не зволікати з реєстрацією.

Куди піти на вихідних: розпочалась реєстрація на безкоштовні екскурсії про історію міста і гастрономічні шедеври

Про це повідомляє Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації, яке організовує екскурсії спільно з Київським центром розвитку туризму.

Прогулянка “Київ історичний”

Учасники познайомляться з історією стародавнього Києва, його пам’ятками, архітектурою, Майданом Незалежності та Подолом.

  • Маршрут: Софійська площа → Михайлівська площа → Андріївський узвіз → Контрактова площа.
  • Дата: 11 лютого (субота)
  • Час: 12:00-14:00
  • Місце зустрічі: біля центрального входу Софійського собору (вул. Володимирська, 24).
  • Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Прогулянка “Київ гастрономічний”

Київ є батьківщиною низки гастрономічних шедеврів, які стали всесвітньо відомими. Котлета по-київськи, київський торт, київська перепічка та багато інших смаколиків, які є фірмовими столичними стравами та кулінарними візитівками столиці, стануть головними героями цієї екскурсії.

Маршрут: Бессарабська площа → Київський гастроном → Київський ЦУМ → Хрещатик → Київський пасаж → Майдан Незалежності → вулиця Бориса Грінченка → вулиця Євгена Чикаленка.

  • Дата: 12 лютого (неділя).
  • Час: 12:00-14:00.
  • Місце зустрічі: центральний вхід Бессарабського ринку (Бессарабська площа, 2).
  • Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Організатори також додали, що у разі повітряної тривоги за маршрутом передбачені діючі укриття, кожен учасник прогулянки заради своєї безпеки повинен слухати вказівки гіда.

У разі ворожих обстрілів заради безпеки екскурсантів та гіда, Управління та Київський центр розвитку туризму залишають за собою право відмінити прогулянку.

Читайте також: Доросла розмова про великі почуття з українським колоритом: киян кличуть послухати про кохання по-українськи

Нагадаємо, до Дня закоханих на ковзанці ВДНГ пройде вечір під діджей-сет.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин