Кривавий розпродаж. У центрі Києва закликають “лишити хутро тваринам” (ФОТО)

11:42 27.11.2020

Сьогодні, 27 листопада, у центрі Києва проходить акція “Кривавий розпродаж” до Всесвітнього дня без хутра, яка має на меті привернути увагу до жорстокості хутрової індустрії та закликати споживачів не робити необдуманих покупок “в чорну п’ятницю”.

Кривавий розпродаж. У центрі Києва закликають “лишити хутро тваринам” (ФОТО)

Марш розпочався зранку на вулиці Велика Васильківська, 27 та пройшов цією вулицею, адже саме тут розташовано найбільше магазинів з хутряним одягом, повідомляє “Великий Київ”.

В рамках акції учасники показали реалії хутрової промисловості та її шкоди довкіллю. Україну закликають відмовитися від натурального хутра та ферм. А Верховну Раду прийняти закон про заборону хутряних ферм в країні.

Активісти тримають в руках плакати з тваринами та написами: “Лишіть хутро тваринам”, “Припини жорстокість”, “Ми не одяг”, “Хутро – це вбивство”, “Кожна тварина має право на життя”.

Зазначається, що традиційно, ще з 60-х років, четверта п’ятниця листопада має назву «Чорна п’ятниця». До нас ця традиція прийшла відносно недавно, у 2000-х з США. Поряд з цим, ще у 80-х, в тих же Штатах шалені знижки супроводжувалися протестом, що закликав відмовитися від купівлі хутряних виробів. Саме тоді офіційно з’явилася «П’ятниця Без Хутра» (Fur-Free Friday) — акція, що закликає не купувати речі (які можливо й не знадобляться) тільки через те, що на них пропонуються знижки. Адже, по суті, це — спонсорство жорстоких вбивств.

Нагадаємо, раніше зоозахисники вимагають закрити шкуродерні (ФОТО). А також не продавати коней на бойню.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...