Крихітка на мільйон. Дівчина намагалась провезти через “Бориспіль” партію елітної текіли

Автор: Галина Ворона
21:11 13.02.2022

Київські митники на “зеленому коридорі” виявили 66 пляшок елітної текіли у багажі українки, що поверталася додому з Мексики. Ціна деяких напоїв у магазинах країни сягає близько 30 тисяч гривень. За попереднім підрахунком, вартість усього багажу становить майже мільйон гривень.

Крихітка на мільйон. Дівчина намагалась провезти через “Бориспіль” партію елітної текіли
Світлодіодне освітлення

Як розповіли столичні митники, 24-річна мандрівниця прилетіла в Україну з Мексики, м. Канкун, транзитним сполученням через Туреччину.

Для проходження митного контролю дівчина обрала “зелений коридор”, засвідчивши цим про відсутність у неї товарів, які підпадають під обмеження чи заборони.

Однак митники виявили у 10 валізах дівчини 66 пляшок алкогольних напоїв: 53 пляшки текіли, 6 мескалю та 7 вина.

Текіла переважно елітна, Don Julio Real Anejo, Avion Reserva 44 Extra Anejo, Centinela Anejo Anos, вишукане вино – з виноробні США Caymus Napa Valley Cabernet Sauvignon тощо.

Наприклад, в українських магазинах пляшка текіли Don Julio Real Anejo коштує 29 тисяч гривень. А її у пасажирки була 31 пляшка.

Дівчині дозволили забрати передбачену Митним кодексом норму алкогольних напоїв на одного пасажира, що досяг 18-річного віку, а це 1 пляшка текіли та 3 пляшки вина.

Решту алкоголю вилучили та склали протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України. За попереднім підрахунком, його вартість становить 970 тис гривень, остаточна буде визначена додатково. Матеріали справи передадуть до суду, який винесе рішення по цій справі.

Нагадаємо, нещодавно із України за кордон намагались варварським способом вивезти червонокнижних птахів.

Великий Київ у Google News

підписатися