Кремль продовжує свою політику розколу Європи – Геращенко

Автор: Злата Колос
22:17 08.02

РФ продовжує свою політику та вливає мільярди в лобізм, спрямований на розкол об’єднаної Європи і цьому активно підігрує чинна українська влада.

Кремль продовжує свою політику розколу Європи – Геращенко

На цьому наголосила народна депутатка, співголова фракції “ЄС“ Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.    

Парламентарка зазначила – найбільше бентежить, що Україна в порядку денному західних партнерів відходить навіть не на другий, а вже – на третій.

“Цьому активно підігрує сама українська влада, яка, замість нарощувати зовнішньополітичну активність, негайно інформувати партнерів про загострення на Донбасі, замість надати суспільству і світові обіцянки залізобетонні докази причетності власників до співпраці з так званими “республіками“, продовжує виправдовуватися за закриття трійки телеканалів і рефлексувати на не таку опозицію“, – зауважила представниця “ЄС“.

Геращенко зауважила, що Кремль не збирається змінювати агресивну політику щодо України.

“Свою зустріч з міністром закордонних справ Угорщини Сіятро, який в Києві може собі дозволити просторікувати про не такі наші закони, Лавров розпочав з дивної репризи “понаехали, и сразу ручки крадут“. А Високому представнику ЄС з безпекової і зовнішньої політики Боррелю взагалі влаштував принизливу головомийку з відрежесованим брифінгом хамських запитань і висилкою європейських дипломатів“, – розповіла вона.  

Парламентарка наголосила, що з подібною політикою чинної влади і її “тихим занепокоєнням“ не потрібно дивуватися загостренню на українському Донбасі та активізацією заяв на підтримку “Північного Потоку 2“ і вакцини РФ “Супутник“.

“Очевидно, що Москва продовжує свою політику розколу Європи, вливає мільярди в лобізм, підіймає ставки, в тому числі в контексті “перезавантаження“ з новою американською адміністрацією“, – акцентувала Ірина Геращенко.  

Нагадаємо, 7 лютого співголова фракції “ЄС“ Ірина Геращенко наголосила, що незважаючи на так зване перемир’я, українські воїни продовжують гинути на лінії розведення. Але замість кричати про кожне порушення тиші, кожного загиблого і пораненого, змушуючи РФ відповідати, влада фактично виправдовує вбивства, “заколисуючи світ заявами, що на Донбасі все добре”.

17 грудня 2020 року члени Європейського Союзу продовжили економічні санкції проти РФ на півроку через невиконання нею Мінських угод. Обмежувальні заходи будуть діяти до 31 липня 2021 року. Економічні санкції проти Росії були введені 31 липня 2014 року через анексію українського півострова Крим. Після цього Рада ЄС неодноразово продовжувала їх.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...