“Щотижня Україна втрачає на війні героїв, а влада називає це “поодинокими випадками” – Ірина Геращенко

Автор: Галина Ворона
17:47 07.02

Незважаючи на так зване перемир’я, українські воїни продовжують гинути на лінії розведення. Але замість кричати про кожне порушення тиші, кожного загиблого і пораненого, змушуючи Росію відповідати, влада фактично виправдовує вбивства, “заколисуючи світ заявами, що на Донбасі все добре”.

“Щотижня Україна втрачає на війні героїв, а влада називає це “поодинокими випадками” – Ірина Геращенко

Про це пише на своїй сторінці у мережі Facebook співголова фракції “Європейська солідарність», Уповноважена президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях (2014—2019) Ірина Геращенко.

За її словами, внаслідок так званого розведення військ на лінії зіткнення знову утворилася сіра зона, куди безперешкодно заходять диверсійно-розвідувальні групи ворога і встановлюють закладки і міни, й ми нерідко несемо втрати саме в місцях розведення. 

За часів президенства Зеленського ми тільки відходили вглиб. Сьогодні знову втрати на фронті. Пишуть, що в одного загиблого воїна тільки вчора народився син. Це неможливо спокійно сприймати. Придворні писаки” знову напишуть, що ніякого зриву перемир’я немає і мова йде про поодинокі порушення, що все ок?” –  – зазначає Геращенко.

Політикиня вважає найбільшим цинізмом називати їхні смерті “поодинокими випадками” тільки тому, що їх вбили зі стрілецької зброї чи мінами, а не “Градами”.

На її переконання, нинішня влада всі ці тижні і місяці фактично виправдовувала вбивства, “заколисуючи світ заявами, що на Донбасі все добре, замість кричати про кожне порушення тиші, кожного загиблого і пораненого, змушуючи Росію відповідати”.

Вічная пам’ять загиблим Героям. РФ і контрольовані нею бойовики мають відповісти за всі свої злочини”, – наголошує Ірина Геращенко.

Нагадаємо, п’ятеро українських військових загинули на фронті з початку року.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...