Ми перетворюємо прах на камінь, щоб забезпечити можливість тримати спогад поруч, – кажуть в крематорії в Запоріжжі.
@blackrose.com.ua Камінь з праху. Це тривалий зв’язок з близькою людиною або улюбленцем після смерті. Ми перетворюємо прах на Камінь, щоб забезпечити можливість тримати спогад поруч. Кремація Похорон Памʼятники Вінки Транспорт Зала прощання Зелений каркас на могилу Прибирання могил Цілодобово Ритуальні Послуги ЧОРНА РОЗА
За християнською традицією, а також згідно з традицією предків, все ж останки померлих мають бути гідно поховані. Однак нині, у ситуації війни, коли не всі мають змогу негайного захоронення, кремація є рішенням для близьких. Адже вони можуть певний час зберігати урну з прахом, або той же камінь більш естетичного вигляду деякий час в себе вдома.
Про те, що зберігати після кремації прах доводиться місяцями розповідали близькі загиблих воїнів, які чекають на можливість поховань на Національному меморіальному кладовищі неподалік столиці.
Ми ті родини, в кого урни з прахом вдома чи на зберіганні в крематорії», – розповідала мати одного із загиблих бійців під час пікету на Хрещатику.
Про традицію поховання померлих кореспондент “Великого Києва” розповідав і в циклі матеріалів “Київ від початків”. Відомо, що київські та волинські слов’яни здавна ховали мертвих. Вони вірили, що людське життя триває і після смерті. І що померлі можуть з’являтися поміж живими. Тому пишним похованням намагалися задобрити покійника. Про це є згадки та дослідження щонайменше з VI століття.