Країна обʼєдналася – і влада, і опозиція – заради протистояння ворогу, — Порошенко

Автор: Любава Лисичкіна
22:17 23.06

Рішення Європейської Ради щодо статусу країни-кандидата на членство в Європейському Союзі назавжди увійде у літопис української історії.

Країна обʼєдналася – і влада, і опозиція – заради протистояння ворогу, — Порошенко

Як написав п’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко,  сьогодні в Україні не знайдеться жодного, хто б не працював для досягнення цієї мети.

“Країна обʼєдналася – і влада, і опозиція – заради протистояння ворогу, і заради європейського майбутнього. Хочу щиро подякувати всім тим, хто забезпечив цю неймовірну історію успіху. Найголовніше – слова щирої подяки та низький уклін жертовності та стійкості українського війська. Вважаю, що саме український воїн зробив найбільший внесок в сьогоднішній успіх”, – зазначив політик.

Він  подякував всім українцям, а особливо волонтерам, представникам громадянського суспільства, бо саме наша єдність, мужність та самопожертва полонили серця сотень мільйонів європейців і визначили позицію європейських політиків. А також  всім дипломатам за традиційно професійний і ефективний міжнародний наступ.

!Попереду у нас всіх дуже багато роботи. Головне – перемогти, зберегти нашу національну єдність та разом побудувати нову європейську заможну демократичну Україну. Разом до Європи! Слава Україні!” – додав Порошенко.

Відомо, історичний момент: Україна отримала статус кандидата в члени ЄС.

Великий Київ у Google News

підписатися