Кравчук говорив з терористом Пушиліним в ефірі каналу «Росія 1» – що на це каже речник ТКГ

Автор: Марія Супрун
13:00 16.02

Співголова фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко заявила, що була шокована участю голови тристоронньої контактної групи Леоніда Кравчука в ефірі російського пропагандистського каналу “Росія 1”. Там у прямому ефірі Кравчук вів дискусію з терористом “днр” Денисом Пушиліним.

Кравчук говорив з терористом Пушиліним в ефірі каналу «Росія 1» – що на це каже речник ТКГ

Як заявила вона у прямому ефірі програми “Свобода слова” на ICTV, такою дискусією Леонід Кравчук “фактично легітимізує всіх цих Пушиліних”.

У відповідь на ці слова речник української делегації у ТКГ Олексій Арестович сказав, що не бачить у цьому нічого поганого. 

Він не просто голова ТКГ, він є першим президентом незалежної України. Йому не потрібно нагадувати, як захищати інтереси України…Він використовує різні можливості донести до російської цільової аудиторії нашу точку зору. Чи винний він в тому, що одночасно з ним включають якогось там Пушиліна? Його ж не попереджають про це”, – сказав Арестович.

На зауваження ведучого, що Леонід Кравчук в такому разі міг би просто відмовитися говорити з терористом, Арестович відповів, що “міг відмовитися, а міг і доводити свою правоту”.

Після цього, ведучий перепитав Арестовича: “Ви вірите, що в ефірі російського телеканалу, переговорюючись з терористом, можна довести йому свою правоту?”.

Я доводив, ще у 2014 року”, – відповів Арестович.

На відео з 4 по 17 хвилини.

У свою чергу, у “ЄС” зазначили, що спершу зелена влада на випередження влаштовує піар на закритті медведчуківсько-путінських телеканалів, а потім відправляє офіційних представників в ефіри РосТВ на перемовини з ватажками терористів. 

Це межа, за яку влада зайшла і далі продовжує заходити, і на що має бути відповідна реакція — як мінімум негайне звільнення Кравчука зі складу ТКГ. Владі або слід визнати, що Кравчук є черговою кадровою помилкою, або Зеленський має підтвердити, що санкціонував діалог на каналі країни-агресора керівника української делегаціі в ТКГ з очільником маріонетки Кремля“, — прокоментувала народний депутат ЄС Ірина Фріз.

Нагадаємо, в ефірі цієї ж програми “Свобода слова” Арестович відстоював зовнішній вигляд президента Зеленського, що опустився до найгірших проявів сексизму в бік парламентарки Ірини Геращенко.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...