“Крадіжка інтелектуальної власності Андрія-Джуса у повній красі”, – матір загиблого пілота про плагіат образа сина

Автор: Любава Лисичкіна
20:40 17.01

Про образ «Привида Києва» в медіапросторі вперше заговорили 25 лютого 2022 року.

“Крадіжка інтелектуальної власності Андрія-Джуса у повній красі”, – матір загиблого пілота про плагіат образа сина

Про це написала мати  українського пілота Лілія Авер’янова у Facebook

“ВК” писав про те, що в Україні офіційно зареєстрували торговельну марку “Привид Києва”: Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ) офіційно зареєстрував торговельну марку легендарного “Привида Києва”. 

У відповідь на це мати загиблого пілота Андрія Пільщикова на псевдо “Джус” заявила, що це “крадіжка інтелектуальної власності Андрія-Джуса у повній красі”.

“Ну що ж, крадіжка інтелектуальної власності Андрія-Джуса у повній красі. Хтось краде шеврони з його могили, а хтось – масштабніше – краде безцінний для України інтелектуальний спадок загиблого Джуса. ЦЕ ЗЛОЧИН !!! ЦЕ ПЛАГІАТ !!! І цим пишається неабихто, а цілий Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій.

Розкажіть нам про збірний образ льотчика, ага. Він сам себе зібрав, той образ. Це навмисне нищення імені і пам’яті легенди української авіації. Ганьба Повітряне командування “Центр”, – написала матір загиблого пілота Андрія Пільщикова на псевдо “Джус”.

Як відомо, про образ «Привида Києва» в медіапросторі вперше заговорили 25 лютого 2022 року. Це був резонанс на героїчну відсіч військових льотчиків ворожій навалі під час оборони столиці України від російської агресії.

 
Саме тоді у перші дні понад 10 українських пілотів віддали свої життя, захищаючи наше небо. Серед них 4 Герої України – льотчики 40 БрТА. Тепер, символ створений в бою, служитиме на користь родин загиблих та їх побратимів, що далі боронять незалежність України. Як відомо, “Привидам Києва” встановили пам’ятні меморіали
 
Додамо, що Авіакосмічний ліцей тепер має меморіальну дошку льотчику, з подвига якого розпочалася легенда про «Привида Києва».

Великий Київ у Google News

підписатися