«Привид Києва» здобув власну торгову марку

Автор: Любава Лисичкіна
20:43 16.01

Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ) офіційно зареєстрував торговельну марку легендарного «Привида Києва».

«Привид Києва» здобув власну торгову марку
Про це ідеться у повідомленні Бригади тактичної авіації м.Васильків.
 
Зазначаєьться, що це була ініціатива військовослужбовців 40 бригади тактичної авіації та інших бойових підрозділів Повітряного командування “Центр”, громадської організації Захисники Неба, які виступили проти спекулювання та комерціалізації сторонніми особами на Героїчному образі льотчиків – захисників Києва.
 
Наразі представникам громадськості передано оригінали свідоцтв на 5 торговельних марок: зображення широковідомого збірного образа пілота з піднятим догори пальцем та назв-брендів «ПРИВИД КИЄВА», «НІЧНИЙ ПРИВИД», «GHOST OF KYIV», «NIGHT GHOST». Їх єдиним правовласником відтепер є ГО «Захисники Неба» – організація, створена військовими для захисту інтересів самих же військових.
 
Нагадаємо, що про образ «Привида Києва» в медіапросторі вперше заговорили 25 лютого 2022 року. Це був резонанс на героїчну відсіч військових льотчиків ворожій навалі під час оборони столиці України від російської агресії.
 
Саме тоді у перші дні понад 10 українських пілотів віддали свої життя, захищаючи наше небо. Серед них 4 Герої України – льотчики 40 БрТА. Тепер, символ створений в бою, служитиме на користь родин загиблих та їх побратимів, що далі боронять незалежність України. Як відомо, “Привидам Києва” встановили пам’ятні меморіали
 
Додамо, що Авіакосмічний ліцей тепер має меморіальну дошку льотчику, з подвига якого розпочалася легенда про «Привида Києва».

Великий Київ у Google News

підписатися