З цього приводу депутат Київради Костянтин Яловий, опублікував Топ-5 фактів про пляжі Києва та роботу КП “Плесо”.
- У Києві можна купатись на 12 пляжах. 8 з них мають міжнародну відзнаку «Блакитний прапор» і відповідають 32 критеріям екологічності та безпечності. Всі пляжі міста доглядаються комунальним підприємством.
- Підготовка пляжів до купального сезону включає не тільки очищення водойм і території пляжу. Працівники «Плесо» обов’язково обробляють зони відпочинку інсектицидами проти кліщів, комарів та гризунів, а також очищають пісок за допомогою спеціальних пристроїв.
- Зараз, коли продовжується епідемія, комунальники двічі на день обробляють лавки, кабінки для перевдягання, душові, обладнання дитячих та спортивних майданчиків дезінфікуючими засобами.
- Вхід на всі муніципальні пляжі – безкоштовний. Ніхто не може вимагати від вас платні за відпочинок біля водойми.
- На підприємстві існує своя служба рятувальників Kyiv Lifeguard Service. У Києві близько 25 рятувальних постів, на яких лайфгарди пильно стежать за ситуацією на пляжах. Крім того, на більшості пляжів є медпункт, куди можна звернутись за допомогою.
Якщо не знаєте, на який столичний пляж відправитись – читайте наші огляди, у яких ми детально розповідаємо про всі плюси і мінуси місць для купання. “Великий Київ” вже побував на таких зонах відпочинку:
- Українка краще за Труханів. Тут широкий пляж, супер набережна і доступний яхтинг – репортаж
- Пляж “Дитячий” – чудовий, але без туалету (ВІДЕО)
- Центральний пляж: пісок з битим склом і брудна вода (ВІДЕО)
- Hard пляж на Оболонській набережній – ревізія (ВІДЕО)
- Ревізія пляжу Венеція: яким є пісок, вода, сервіс та безпека