Комфортний і безпечний: пляж “Троєщина” підняв “Блакитний прапор”

14:50 19.06.2020

Цього року зросла кількість київських пляжів, що отримали міжнародну відзнаку “Блакитний прапор”. Зокрема, його підняли на пляжі “Троєщина”. Це означає, що зона відпочинку відповідає більш як 30 критеріям якості і безпеки.

Комфортний і безпечний: пляж “Троєщина” підняв “Блакитний прапор”

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Зону відпочинку «Троєщина», яка за цей час уже стала одним з найулюбленішим місцем для відпочинку не лише деснянців, а й гостей столиці, відкрили минулого сезону. Тоді на об’єкті було облаштовано фонтанчики, спортивні тренажери, пункт для надання першої медичної допомоги, комфортабельні вбиральні, душові кабіни, баки для роздільного сортування сміття, крісло-амфібія для купання людей з обмеженими можливостями. Доступ відпочиваючих на цю зону безкоштовний і безбар’єрний.

У цьому році стартувала друга черга облаштування цієї зони відпочинку у Деснянському районі.

Віталій Кличко також показав відео про те, як виглядає оновлений пляж “Троєщина”. 

“Блакитний прапор” – міжнародна нагорода, якою з 1987 року щорічно відзначають пляжі, що відповідають 32 критеріям і вимогам. Незалежне міжнародне журі оцінює якість води, комфорт і безпеку на пляжі, екологічний менеджмент, заходи екологічної освіти, рівень рекреаційного сервісу тощо.

Крім “Троєщини” відзнаку “Блакитний прапор” мають ще 7 міських пляжів: “Веселка”, “Венеція”, “Галерна”, “Молодіжний”, “Дитячий”, “Золотий” та “Пуща-Водиця”.

Нагадаємо, на вихідні жителям столиці зробили подарунок – нарешті для купання відкрили міські пляжі.  Держпродспоживслужба провела лабораторні дослідження води, перевірила якість питної води у фонтанчиках. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...