“Кожен провідник носить з собою сокиру”. Працівниця “Укрзалізниці” розповіла про родзинки в роботі

Автор: Тетяна Сененко
10:57 15.07

На українській залізниці досі використовують дрова для опалювання вагонів і не лише для цього. Тож провідники в українських поїздах змушені завжди носити в сумці сокиру й працюють у важких умовах.

“Кожен провідник носить з собою сокиру”. Працівниця “Укрзалізниці” розповіла про родзинки в роботі

Про це в ефірі каналу «Україна 24» розповіла провідниця потяга «Укрзалізниці».

«В опалювальний сезон обов’язково у кожного провідника в сумці є сокира. Для того, щоб розтопити грубку, поколоти дрова. У неопалювальний сезон точно так же ходимо з дровами – для того, щоб розтопити титан. Навіть якщо титан електро, він буде працювати тоді, коли состав буде їхати», – каже жінка.

 

Читайте також: Соромно, але він перший: Укрзалізниця запускає інклюзивний приміський електропоїзд (ФОТО)

За її словами, для провідників немає нормальних побутових умов – навіть немає де привести себе до ладу між рейсами, особливо в літній період.

«Ставлення до залізничників робітничих професій дуже наплювацьке. Зарплата, звичайно, не відповідає тим умовам праці, які у нас є. На даний момент оклад у провідників – 6030 гривень», – розповіла вона. 

Читайте також: “Укрзалізниця” розсекретила, пасажири якого потягу їдять найбільше

До слова, спека триває просто неймовірна. Особливо кепсько доводиться тим пасажирам, які мають користуватися потягами, де зачинені всі вікна та не працює кондиціонер. Як дізнатися чи є у вагоні кондиціонер та куди телефонувати, якщо виникла проблема, пояснили в “Укрзалізниці”.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...