Ковід як привід сходити у філармонію. Додайте карантинному життю вишуканості

23:50 20.01

Локдаун не причина відмовитися від прекрасного. Мова йде про концерт вишуканої класики, від старовини й до сучасності, у виконанні “Київських солістів”.

Ковід як привід сходити у філармонію. Додайте карантинному життю вишуканості
Про “Від Баха до П’яццолли” повідомляє Національна філармонія України на своїй сторінці у Facebook.
 
21 січня Національний камерний ансамбль “Київські солісти” під орудою Ігоря Пучкова представлять концертну програму, де звучатиме вишукана класика від старовини й до сучасності.  Солістами будуть віолончелісти Ігор Чекайло та Ігор Пацовський.
 
Відомо, що вершиною творчості Паганіні та віртуозної майстерності скрипалів є його знамениті «24 каприси для скрипки соло». Також у репертуарі багатьох виконавців залишилися і варіації Паганіні, наприклад, на теми опер Россіні. Цього вечора, зокрема, можна буде почути його “Варіації на одній струні на тему із опери «Мойсей в Єгипті»” Джоаккіно Россіні.
 
Віолончеліст Ігор Пацовський, який виконуватиме партію соло в цьому творі, зазначив: “Відомо, що Паганіні міг виконувати твори, навіть, якщо на скрипці не вистачало однієї або кількох струн. Наприклад, коли на його концерті лопалася струна, він продовжував грати без зупинки. Тому, ці варіації є яскравим прикладом такої непростої ситуації”.
 
У програмі вечора твори Й. С. Баха, В. А. Моцара, П. Чайковського та дві колядки у джазовій оброці К. Віленського.
 
Концерт вишуканої музики пройде за всіма правилами локдауну, онлайн. Приєднатися  до  трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 21 січня 2021.  Про програму заходу та умови участі (доступу) можна дізнатися у Facebook філармонії.
 
Нагадаємо, російський виконавець Філіп Кіркоров не зможе в’їхати в Литву впродовж п’яти років. Його внесли до списку небажаних осіб через публічне виправдання окупації Росією Криму.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...