Кістки та ребра: 13 голодних та змучених тварин вилучили активісти зі столичної квартири (ФОТО)

Автор: Любава Лисичкіна
18:15 20.10

Чотири собаки, одне цуценя, п’ятеро кошенят, кішка, кролик і шиншила – усі вони у вкрай жахливому стані та виснажені.

Кістки та ребра: 13 голодних та змучених тварин вилучили активісти зі столичної квартири (ФОТО)
Про порятунок тварин повідомили кілька днів тому  активісти UAnimals,  які за підтримки правоохоронців, врятували тварин, яких утримували в жахливих антисанітарних умовах і без належного догляду та харчування в одній зі столичних квартир.
 
Про цю кричущу ситуацію активістам стало відомо в серпні й вони одразу ж вирішили діяти, адже голодні, хворі та замкнені у квартирі тварини просто вмирали, а власники тим часом продовжували приносити нових жертв.
 
Зоозахисники   подали до суду скаргу з вимогою до прокурора розпочати досудове розслідування, було внесено відомості про кримінальне правопорушення до ЄРДР. Таким чином вдалося  в законний спосіб  вилучити тварин. І за цей час, поки йшла підготовка до вилучення тварин,  померли міні-піг та інші тварини, які були в серпні.
 
Наразі всі ці тварини у ветеринарній  клініці, де вони залишатимуться на стаціонарі під наглядом ще 7-14 днів (усе залежить від стану тварин). Їм усім вже проведена вакцинація від сказу, а за 7-14 днів буде також вакцинація від вірусів та інфекцій. Щодня їх обробляють від бліх та паразитів, лікують їм гнійні рани та очі, а також відгодовують, оскільки більшість тварин має критично малу вагу. 
Активісти організували збір коштів для лікування тварин, над якими знущалися, всі деталі – у соцмережі UAnimals.
 
До слова, активісти знову пікетували екологічний комітет (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися