Тварини – не одяг і не розвага. Активісти знову пікетували екологічний комітет (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
17:37 20.10.2021

У середу, 20 жовтня, активісти знову вийшли на пікет Екологічного комітету Верховної Ради України з приводу підтримки зоозахисних та природозахисних законопроєктів.

Тварини – не одяг і не розвага. Активісти знову пікетували екологічний комітет (ФОТО)
Світлодіодне освітлення

Акція, організатором якої виступив Київський еколого-культурний центр, пройшла на вулиці Шовковичній, 4. Також до пікету приєдналася громадська організація “Відкриті клітки Україна“.

Зоозахисники вимагали винести на голосування ряд законопроєктів, які роками не розглядаються. За два минулі роки Верховна Рада прийняла лише один законопроєкт щодо захисту прав тварин — № 2351. Станом на сьогодні в Комітеті з екології накопичилося 10 зоозахисних та екологічних законопроєктів, які були розроблені за участю екологів і зоозахисників, а саме:

№ 5409, № 5406  — заборона використання тварин у цирках;
№ 3563 — заборона залучення дітей до полювання;
№ 2802 — заборона продажу фуа-гра;
№ 2360 — заборона хутрових ферм;
№ 5366 — заборона дельфінаріїв;
№ 3200 — посилення боротьби з мисливським браконьєрством;
№ 2232 — заборона функціонування притравочних станцій;
№ 5696 — заборона на рубку лісу в місцях зростання червонокнижних видів рослин.

«У 21 столітті не місце хутру, жорстоким делікатесам та безглуздим розвагам за участі тварин. Адже тварини — не одяг, не розвага, не їжа і не ресурс. Вони так само як і ми відчувають біль та страх. Ми ж переконані, що Україна — цивілізована країна, яка має рухатись в ногу з часом і ставати гуманнішою до тварин» — заявила голова ГО «Відкриті клітки Україна» Катерина Бєлкіна.

Нагадаємо, команді порятунку тварин -7 років! Врятовано понад 10 тисяч тварин, найнезвичайніший виїзд – удав на ліхтарному стовпі.

Великий Київ у Google News

підписатися