Корпус токсикології знищено, втрачена частина єдиної в країні онкогематологічної лабораторії – ситуація в Охматдиті (фото)

Автор: Любава Лисичкіна
22:56 08.07

В момент ракетної атаки в «Охматдиті» перебувало понад 600 пацієнтів і щонайменше стільки ж — працівників лікарні. Евакуація пацієнтів продовжується.

Корпус токсикології знищено, втрачена частина єдиної в країні онкогематологічної лабораторії – ситуація в Охматдиті (фото) Фото: МОЗ України
Світлодіодне освітлення
Про це повідомили у МОЗ України.
 
Повного руйнування зазнав корпус токсикології з відділенням хронічних та гострих інтоксикацій (де дітям проводять діаліз) НДСЛ «Охматдит».
 
У старому хірургічному корпусі вибито майже всі вікна, зазнали значних пошкоджень два хірургічні та два соматичні відділення, відділення інтенсивної терапії та операційний блок.
У новому, зведеному лише нещодавно, корпусі пошкоджено 12 відділень, з них 8 — хірургічних, 5 — онкологічних, дві реанімації, операційний блок, відділення радіології та променевої терапії. Втрачена також частина єдиної в країні онкогематологічної лабораторії.
 
У МОЗ наголосили, що «Охматдит» тимчасово не надаватиме медичні послуги пацієнтам за напрямами «Токсикологія» та «Невідкладна медична допомога». Призупинив роботу і травмпункт.
 
Як відомо,  від ранкової атаки росіян у столиці вже 27 загиблих, на двох локаціях влучання рятувальні роботи завершили. 
 
Наразі, Німеччина готова прийняти на лікування українських дітей. Також повідомлялося, що один з найбагатших людей України відновить медобладнання Охматдиту, а UNITED24 запустив збір на 100 мільйонів.

Великий Київ у Google News

підписатися