Коронавірус убив українську поетесу

Автор: Тетяна Сененко
12:01 07.11.2021

Коронавірусна хвороба забрала українську поетесу Світлану Йовенко. Вона померла на 76-му році життя в реанімації ковідного відділення 10-ої київської лікарні.

Коронавірус убив українську поетесу
Світлодіодне освітлення

Про це повідомила у Facebook письменниця Любов Голота.

«Книгу вибраної лірики Світлана Йовенко назвала «Любов і смерть». Зокрема, там є сторінки, присвячені Миколі Вінграновському, вірші, які закохані присвячували одне одному. Сьогодні, в день 85-річчя Миколи Степановича, Світлана стане перед Господнім престолом. Її сповіддю будуть її прекрасні, майстерні, щирі вірші, за які Бог простить гріхи вільні й невільні і упокоїть її там, де праведні спочивають», – написала Любов Голота.

Світлана Андріївна Йовенко народилася 20 вересня 1945 року в Києві. Все її життя, навчання, праця пов’язані з літературою. Після дебюту в 16 років ім’я Світлани Йовенко завжди було на слуху в любителів поезії. Вона автор багатьох збірників лірики, прозових книжок, літературних есе і спогадів. 

Нагадаємо, раніше подружжя українських письменників Тимур та Олена Литовченки померло від коронавірусу з різницею у день.

 

Великий Київ у Google News

підписатися