Корабель розбрату: Міноборони та “Кузня на Рибальському” судяться через контракт

19:54 19.01

Міністерство оборони України готує судовий позов до ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» через невчасне виготовлення та поставку середнього розвідувального корабля проєкту “Лагуна”.

Корабель розбрату: Міноборони та “Кузня на Рибальському” судяться через контракт

Як повідомляєтья у заяві Міноборони, відповідно до умов державного контракту, поставка корабля визначена до 20 вересня 2019 року, однак зобов’язання за контрактом підприємством виконано не було.

Відомо, що контракт між Міністерством оборони України та ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському” на виконання державного оборонного замовлення було укладено  у грудні  2017 року. А у лютому 2020 року оборонне відомство подало до Господарського суду м. Києва позов про стягнення з ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському” 163 258 338,89 грн. штрафних санкцій за порушення терміну поставки корабля. 

Згодом розгляд цієї справи було зупинено за клопотанням ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському”, оскільки підприємством було подано позов про зобов’язання Міноборони продовжити термін поставки корабля. Рішенням Господарського суду Києва, що ґрунтується на висновках торгово-промислової палати України, термін виконання зобов’язань за контрактом продовжили до 30 листопада 2020 року.

Станом на кінець листопада минулого року завод не виконав контракт.  Хоча, як зазначають у міністерстві, днями ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському” поінформувало, що готується до завершення робіт та проведення державних випробувань корабля.

Наразі,  Міністерством оборони України   готує  позов до суду про стягнення штрафних санкцій за порушення зобов’язань ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському” через невиконання умов контракту.

Відомо, ДБР повідомило про підозру голові КСУ Тупицькому та його “ручному” судді.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...