Конструктори для наймолодших і старших дітлахів в “АШАН”

20:37 04.11.2020

Усі дитячі іграшки є не тільки засобом для проведення дозвілля, вони передусім покликані розвивати. Мабуть, найулюбленішими залишаються конструктори, які із задоволенням збирають дівчатка й хлопчики різного віку, не говорячи вже про їхніх батьків.

Конструктори для наймолодших і старших дітлахів в “АШАН”

Дорослим часом важко зупинити вибір на чомусь одному, до того ж на новому сайті “АШАН” з’явилося ще більше товарів. На відповідній сторінці гіпермаркету — https://auchan.ua/detskie-konstruktory/ — покупці знайдуть як класичні моделі, так і сучасні конструктори.

Найприємніше, що отримати іграшки можуть жителі усієї України, адже мережа співпрацює з “Новою поштою”. Замовлення доставлять додому або ж його можна буде забрати у відділенні, поштоматі. Мешканцям міст, де є “АШАН”, ще простіше: достатньо сформувати замовлення й забрати його у фірмових пунктах обслуговування клієнтів.

Матеріали виготовлення

Класифікують конструктори за кількома параметрами, але, найперше, відштовхуються від матеріалу. Адже для одного віку, наприклад, м’які набори купувати запізно, а для іншого магнітні конструктори — зарано.

За матеріалами розрізняють конструктори з:

  • тканини й поролону, або м’які. Не мають гострих кутів, легкі, їх легко прати, вони швидко сохнуть. Призначені наймолодшим дітям, які споруджують з них будівлі різної складності;
  • дерев’яні — від простих блоків до складних 3D-пазлів. Перевага: екологічність і робота з натуральним матеріалом;
  • пластикові. Конструктори з блоками різної величини (від великих, як Duplo для найменших, до наборів Lego);
  • металеві з різними варіантами кріплення. Такими залюбки граються діти молодшого та середнього шкільного віку.

Кріплення елементів

Якщо ви можете назвати лише кілька варіантів кріплення, то ви нічого не знаєте про асортимент сучасних конструкторів. На полицях дитячого відділу можна знайти комплекти з кріпленням:

  • магнітним. Металеві набори для складання об’ємних споруд;
  • суглобовим. Місця з’єднання нагадують суглоб. Зазвичай з такого набору складають людиноподібних істот (роботів, трансформерів), фігурки людей, тварин;
  • на гвинтах. Металеві (для школярів) і пластикові (для дошкільного віку) конструктори, елементи яких з’єднують за допомогою гвинта, гайки, допоміжних інструментів (викрутки);
  • пазові. Найпопулярніші іграшки, у яких пази одних елементів мають точно збігтися з відповідною геометрією інших. Серед пропозицій виробників: сортери, інтерактивні дошки, блокові конструктори;
  • на липучках, гачках тощо.

Наявні також конструктори без кріплень, де елементи (блоки, кубики) складаються або за певною схемою, або результат конструювання залежить тільки від фантазії дитини.

Читайте також: Ольга Сумська та Віталій Борисюк розповідають казки для дітей 

Великий Київ у Google News

підписатися