Конкурс завершено. Довженко-Центр отримав нового керівника

Автор: Марія Супрун
19:10 15.04

Довженко-Центр отримав нового керівника. За результатами конкурсу генеральним директором стала Олена Гончарук.

Конкурс завершено. Довженко-Центр отримав нового керівника

Про це повідомляється на сторінці Довженко-Центру в Facebook.

“Олена Гончарук була тією кандидаткою, яку висував колектив Центру. Ми щиро радіємо перемозі та бажаємо Олені сили, витримки та натхнення на новій посаді”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що раніше Гончарук працювала директором Музею кіно в Національному центрі Олександра Довженка.

Загалом спочатку в конкурсі брали участь 6 кандидатів:

  1. Босак Тарас Володимирович
  2. Гончарук Олена Юріївна
  3. Душутін Олексій Вікторович
  4. Колесник Ірина Олександрівна
  5. Калюжний Денис Вікторович
  6. Лавренюк Олена Ярославівна.

Колишній генеральний директор Центру Іван Козленко привітав у Facebook нову очільницю державного фільмофонду. Козленко також зауважив, що Гончарук виграла конкурс у Олени Лавренюк, на яку робила ставку влада (про це свідчить і той факт, що дві інші креатури ОП – Босак і Калюжний знялись з конкурсу).

Довженко-Центр – державний фільмофонд України, аудіовізуальний архів, що забезпечує збереження, дослідження, популяризацію та реставрацію національної кіноспадщини. Перебуває в сфері управління Мінкульту. Центр є закладом культури, суб’єктом кінематографії та видавничої справи. Член Міжнародної федерації кіноархівів (FIAF).

Нагадаємо, українські культурні діячі та громадські організації звернулися до президента Володимира Зеленського з вимогою захистити культурні інституції країни. Зокрема, Зеленського просять припинити тиск, повернути фінансування та забезпечити проведення чесних конкурсів на керівні посади у ключові інституції. Зокрема, мова йде про Український культурний фонд, Український інститут, Український інститут книги, Державне агентство України з питань кіно, Мистецький Арсенал, Довженко-Центр.

Великий Київ у Google News

підписатися