Конфуз з пам’ятником Данте: скульптуру орла без голови замінять копією з Італії

Автор: Галина Ворона
13:28 14.04

Пошкоджену вандалами скульптуру орла біля пам’ятника Данте на Володимирській гірці замінять на нову, а сам пам’ятник візьмуть під відеонагляд, щоб його більше ніхто не посмів руйнувати.

Конфуз з пам’ятником Данте: скульптуру орла без голови замінять копією з Італії Фото: Сьогодні

Про це Сьогодні розповіли у мерії міста.

Як зазначається, монумент зроблений з унікального італійського мармуру, якого в Україні немає, тому скульптуру орла відновили в Італії і найближчим часом передадуть до Києва.

Біля пам’ятника збираються встановити систему відеоспостереження, щоб не допустити його нового пошкодження.

Ми зможемо уважно стежити за всім, що відбувається навколо нього. Ви маєте рацію, монумент зроблений з унікального італійського мармуру, якого в Україні просто немає. Тому відновити скульптуру було не просто, довелося зв’язуватися зі скульптором, автором пам’ятника. Питанням відновлення орла займався Сергій Алексєєв, голова Міжпарламентської групи дружби Україна-Італія. І є результат: вже виготовлений абсолютно новий орел (старий ремонту не підлягає – Авт.), його доправлять з Італії вже найближчим часом і встановлять на тому ж місці”, – розповів виданню депутат Київради Дмитро Білоцерківець.

За неофіційною інформацією журналістів, орел Данте нібито страждає через сусідство з кількома храмами, мовляв, священики були проти встановлення цього пам’ятника на Володимирській гірці, оскільки вважають творчість письменника оспівуванням пекла. Але, на жаль, нікого з вандалів за руку не зловили.

Нагадаємо,  столичні вандали осоромили Кличка перед італійцями.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...